Що писали іноземні ЗМІ про Україну: відмова Ryanair та саміт Україна-ЄС (інфографіка)

17:59, 14 липня 2017
Політика
588 0

Конфлікт на сході України, візит Р.Тіллерсона та Й.Столтенберга до Києва та саміт Україна-ЄС – саме ці теми стали найобговорюванішими у статтях закордонних видань стосовно подій в Україні.

Американська The Washington Post критично відгукнулася про слабкі кроки українського керівництва із впровадження реформ в Україні. Авторка статті, Мелінда Гарінг, вважає, що замість того, щоб виконувати вкрай необхідні пенсійну, земельну та інші реформи, влада займається цькуванням своїх політичних опонентів.

Це ж видання виступило із критикою ситуації навколо припинення авіаперевізником Ryanair перемовин щодо виходу на український ринок. У своїй колонці для вашингтонського видання Максим Еріставі, український незалежний журналіст, розкритикував український уряд за небажання проводити реформи всередині країни, що призвело до конфліктної ситуації із Ryanair.

Читайте такожОмелян ініціює звільнення керівника аеропорту "Бориспіль" через вихід Ryanair з України

Однак, одна із передових газет Франції, Le Figaro, відзначила поступ у економічних та політичних реформах в Україні, які дозволяють Києву все впевненіше дивитись у бік перспективи членства у ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter