П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Наша Україна: Шуфрич і є надзвичайна ситуація

Заява прес-служби НСНУ

Призначенням Нестора ШУФРИЧА на посаду міністра з питань надзвичайних ситуацій антикризова коаліція лише послаблює свої позиції у суспільстві, нівелює професійний рівень уряду і демонструє зневагу до громадської думки, заявляє “Наша Україна”.

Як ідеться у заяві прес-служби партії “Народний Союз Наша Україна”, переданій агентству УНІАН, “міністром із надзвичайних ситуацій став одіозний Н.ШУФРИЧ, виплеканий об’єднаними соціал-демократами, які з тріском програли останні вибори в парламент. Це вже друга фігура від СДПУ(о), яка органічно влилася в антикризову урядову коаліцію (член СДПУ(о) Михайло ПАПІЄВ є міністром праці та соціальної політики – УНІАН). Таким чином, правляча партія, яка заявляє про свою здатність навести лад, бере в союзники і виконавці явного політичного аутсайдера”.

“Наша Україна” називає очевидним “симбіоз двох кланових груп під політичним прикриттям. Це демонстративне призначення переконливо свідчить про наступ реваншу. Відроджено олігархічний союз між Партією регіонів і СДПУ(о), однак тепер вчорашні керманичі – Віктор МЕДВЕДЧУК і компанія - грають роль підспівувачів у нинішніх “господарів ситуації”.

Н.”Шуфрич “у своїй недовгій політичній кар’єрі неодноразово сам був надзвичайною ситуацією і в парламенті, і поза ним. Відомий своєю конфліктністю, новий урядовець цілком вписується в нинішню логіку діяльності уряду. Водночас саме через це він цілком здатний розхитати удавану монолітність Кабміну, який проголосив досягнення стабільності чільною метою своєї діяльності”, заявляє “Наша Україна”.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку