Кримський спікер звільнив ”короля самозахоплень”

16:49, 22 січня 2007
Політика
933 0

Останньою краплею стала бійка

Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим Анатолій ГРИЦЕНКО звільнив з посади свого позаштатного радника Даніяла АМЕТОВА, якого опоненти називають "королем самозахоплень".

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні повідомила прес-секретар кримського спікера Алла ГОРЄВА.

"Всім відомо, що АМЕТОВ - головний ініціатор проведення всіх земельних акцій протесту. Коли я приймав рішення взяти його своїм позаштатним радником, я вважав, що з цією людиною, яка сама захотіла бути координатором при правовому врегулюванні спірних земельних питань між учасниками акцій протесту і місцевими радами, ми знайшли точки дотику і дійшли взаєморозуміння щодо того, як має розв`язуватися проблема виділення землі в Криму. Тоді він був згоден зі всіма моїми доводами", - цитує А.ГОРЄВА слова голови Верховної Ради Криму.

Як зазначив голова кримського парламенту, Д.АМЕТОВ за весь час, поки був позаштатним радником голови Верховної Ради АРК, так і не зайнявся вирішенням тих нагальних проблем у земельній сфері Криму і виконанням тих завдань, які перед ним ставилися. "Тому після участі АМЕТОВА в останніх відомих подіях на вул. Балаклавській в Сімферополі я його звільнив з посади радника голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим з врегулювання земельних питань", - заявив А.ГРИЦЕНКО.

Як повідомляв УНІАН, вранці 18 січня на вулиці Балаклавські в Сімферополі сталася бійка між кримськими татарами - учасниками самозахоплення і будівельниками однієї з фірм. За даними міліції, одним із тих, хто керував бійкою, був Д.АМЕТОВ. За фактом масових безпорядків на вул. Балаклавській правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею "хуліганство".

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter