П'ятниця,
28 липня 2017
Наші спільноти

Литвин назвав три особливості виборів

Спікер закликає “зібрати воєдино розум, серце, душу”

Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН закликає українців 26 березня на виборчих дільницях “зібрати воєдино розум, серце, душу” і прийняли відповідальне рішення. Про це йдеться у зверненні спікера українського парламенту до громадян України у зв’язку з виборами 26 березня 2006 року. В.ЛИТВИН підкреслює, що нинішні вибори будуть позначені особливостями. “По-перше, йдеться про те, що кожному з нас доведеться обирати політичну партію, а точніше кажучи, лідера політичної партії, якій ми будемо доручати свою долю”, наголошує голова ВР.

По-друге, підкреслює він, чи не вперше за всі роки незалежності на нинішніх виборах потрібно буде сформувати легітимну владу всіх рівнів, починаючи з сільської ради і закінчуючи Кабінетом Міністрів України. І третя особливість, за словами В.ЛИТВИНА, “пов’язана з тим, що протистояння, конфлікти, поділи, яких зазнала Україна в ході президентської кампанії, не відійшли в минуле. І нині, під час нинішньої кампанії, кожен говорить про свою Україну”.

Голова ВР також з прикрістю констатує, що його пропозиція використати виборчу кампанію для проведення загальноукраїнського суспільного діалогу про потреби України не знайшла підтримки.

Відтак В.ЛИТВИН, звертаючись до українців, наголошує, що “кожен з вас у ході голосування має дати свою оцінку суспільного стану, визначитись, якою має бути внутрішня і зовнішня політика України, а головне – хто представлятиме інтереси української громади у владі”.

У зв’язку з цим спікер відзначає важливість того, щоб кожен громадянин усвідомив необхідність своєї безпосередньої участі у голосуванні виходячи з того, що голос кожного матиме вирішальне значення. “Матиме вирішальне значення для того, щоб після виборів в Україні запанували передбачуваність, стабільність і результати. Результати, які потрібні кожній сім’ї, кожній людині, які потрібні Україні”, йдеться у зверненні

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку