Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

У МЗС обіцяють "жорстку реакцію" на територіальні претензії країн-сусідів

Глава МЗС Леонід Кожара змушений був прокоментувати заклики до зазіхання на територіальну цілісність України, які все частіше лунають в румунських ЗМІ. 

В. о. міністра закордонних справ пообіцяв «жорстку реакцію» Києва в разі претензій інших країн на територію України. Кожара визнає, що «в деяких країнах-сусідах» окремі політики на неофіційному рівні неодноразово заявляли про такі претензії.

Никаких комментариев от официального Бухареста в  ответ не прозвучало
Ніяких коментарів від офіційного Бухареста у відповідь не пролунало

Політична криза в Україні спровокувала появу територіальних претензій з боку румунських політиків та журналістів. Тільки на минулому тижні в румунських ЗМІ неодноразово піднімалася ця тема, звучали заклики до керівництва країни готуватися до військової інтервенції для повернення «румунських територій».

98% гагаузів Молдови проголосували на референдумі за Митний союз«Україна знаходиться на порозі громадянської війни. Зовсім не виключено розділ країни на проєвропейський Захід та проросійський Схід. Готова Румунія втрутитися для захисту румунів Північної Буковини і Південної Бессарабії?», - задала питання правлячій еліті країни румунська газета Adevarul.

Поки що про такі претензії говорять тільки вкрай праві, націоналістичні сили і ЗМІ. Тим не менш, незважаючи на те, що глава українського МЗС ясно висловив стурбованість, ніяких коментарів від офіційного Бухареста у відповідь не пролунало.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку