Фараж прокоментував перебіг війни в Україні / фото 14 ОМБр Романа Великого

Україна повинна прагнути до мирної угоди з РФ, інакше ризикує винищити ціле покоління молодих українців, заявив невгамовний лідер британських реформаторів та ідеолог Brexit Найджел Фарадж, висловлюючи свої погляди на війну, пише The Times. Вже кілька днів він публічно звинувачує Євросоюз та НАТО у "провокуванні" війни в Україні.

Фарадж вважає, що в інтересах миру український президент Володимир Зеленський має переосмислити амбіції щодо повернення всіх захоплених росіянами територій.

Він прокоментував мету Зеленського повернути окуповані землі так: "Що ж, в Україні, можливо, не залишиться молодих людей".

Відео дня

Він вважає, що потрібні активніші зусилля посередників у переговорах між Україною і РФ. Також Фарадж каже, що Великобританія та інші західні союзники України нереалістичні у своїй підтримці мети Зеленського щодо відтіснення окупантів назад у РФ. Політик додав, що повернути територію Криму буде "неймовірно складно".

Скандальні заяви Фараджа

Раніше Фарадж звинуватив Євросоюз і НАТО в "провокуванні" війни в Україні через своє розширення на схід. Водночас політик визнавав, що в початку агресії винен Володимир Путін. Фарадж також сказав, що війна на українській території нібито "зайшла в повний глухий кут", і країнам Заходу потрібно почати переговори з ватажком РФ. Ці заяви розкритикували європейські політики.

Вас також можуть зацікавити новини: