В окупованому Криму пройшли так звані “регіональні і місцеві вибори” / фото УНІАН

Постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич назвав так звані “регіональні і місцеві вибори” в окупованому Криму 13 вересня продовженням порушень Росією державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це йдеться у заяві Кориневича, розміщеній на сторінці Представництва президента України в Криму у Facebook.

Коментуючи заяву Євросоюзу щодо так званих "виборів" у Криму, Кориневич відзначив активну позицію ЄС у протидії окупації півострова і висловив вдячність за послідовне продовження політики невизнання.

"Так звані “регіональні і місцеві вибори” на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя є продовженням порушень Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України. Відсутність поваги до Конституції України, українського законодавства, а також норм міжнародного права є давньою візитівкою Російської Федерації", - наголосив Кориневич.

Читайте такожУкраїна закликала світ посилити санкції проти РФ через "вибори" в окупованому Криму

У Представництві президента продовжують роботу по інформуванню партнерів України про системне порушення прав людини, політично мотивовані переслідування, заміщення населення та переслідування представників корінного кримськотатарського народу на території Криму задля продовження міжнародного тиску, ізоляції та санкційної політики відносно Російської Федерації.

"Вибори" у Криму: що відомо

  • 13 вересня у тимчасово окупованому Криму пройшло голосування на так званих «виборах» «губернатора Севастополя» і «довиборах» «депутатів» до так званих «державної ради Республіки Крим» та «Сімферопольської місцевої ради».
  • МЗС України закликало світову спільноту розширити санкції проти Росії.
  • Європейський Союз заявив про невизнання результатів так званих «виборів» 13 вересня в на території тимчасово окупованого Криму та Севастополя.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram