Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Астрономи спрогнозували зустріч людей з інопланетянами

На думку астрономів, перший контакт з інопланетянами відбудеться через 1500 років.

космос / REUTERS
REUTERS

Про це повідомляє naked-science.

Вчені з Корнельського університету заявили про те, що чекати контакту з розумними інопланетянами найближчим часом не варто. На думку дослідників, розумне життя живе на відстані 1500 світлових років від Землі, а значить, контакту з нею можна очікувати не раніше, ніж через 1500 років.

Свої висновки вчені озвучили на щорічній зустрічі Американського астрономічного товариства. Вчені заявили про те, що земляни досі не змогли знайти розумне життя у Всесвіті через величезні розміри космосу.

Клінтон готова розсекретити дані про НЛО в разі перемоги на виборах

Дослідники прорахували, яких меж досягли сигнали людства. На думку вчених, людство вийшло в космос разом з появою радіо та телебачення.

Згідно з розрахунками вчених, людство змогло охопити сферу, в якій розташовуються три тисячі землеподібних планет, лише невелика частина яких може виявитися населеною.

На даний момент "зона комунікації" охопила менше тисячної частки відсотка зірок від загального числа зірок Чумацького Шляху.

Через 1500 років "зона комунікації" охопить вже половину зірок галактики і тоді можна очікувати контакту з інопланетянами.

У Каліфорнії балістичну ракету сприйняли за НЛО

Раніше інша група вчених спробувала дати своє пояснення відсутності контактів з представниками інших світів. На їхню думку, наша Земля являє собою унікальне явище, а життя на інших планетах може просто не бути.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку