Аналітики назвали головну перевагу iPhone X перед Android-смартфонами

02:58, 04 жовтня 2017
Наука та IT
63 0

Фронтальна камера TrueDepth виводить Apple в лідери серед технологічних компаній.

 / фото t3.com

Аналітик компанії KGI Securities Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) заявив, що конкуренти Apple зможуть відтворити технології компанії лише через 2,5 року. Про це пише MacRumors.

За словами фахівця, фронтальна камера TrueDepth виводить Apple в лідери серед технологічних компаній. Це дозволить забезпечити «повну впевненість» у зростанні продажів iPhone на ринку Hi-End смартфонів протягом 2018-2019 років. Таким чином, до кінця цього року Apple може продати близько 35 мільйонів iPhone X, додав Мін-Чі Куо.

Читайте такожApple розповіла про несподівані властивості Face ID

Наголошується, що деякі компанії вже представили свої технології для роботи сканера особи. Так, в останніх смартфонах Samsung з'явилася дана система захисту, однак вона працює на основі 2D-зображення особи і є менш безпечним порівняно з Face ID.

Камера TrueDepth дозволяє використовувати систему розблокування FaceID з розпізнаванням осіб, а також забезпечить підтримку інших функцій. За чутками, затримка старту продажів iPhone X викликана саме складнощами у виробництві камери.

Apple показала нову систему захисту Face ID на презентації iPhone X 12 вересня. Вона заснована на методі інфрачервоного сканування для створення об'ємної моделі особи користувача. За словами представників компанії, Face ID працює в темряві і навіть якщо власник смартфона одягне головний убір.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter