Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Більшість українців вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку - опитування

Більшість громадян (76%) вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку.

REUTERS
REUTERS

Про це свідчать передані УНІАН результати дослідження: "Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні", проведеного соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту.

За даними опитування, лише 11% респондентів висловили думку, що справи в державі йдуть у правильному напрямку, 13% було важко відповісти.

Разом з тим 54% респондентів вважають, що за останні 12 місяців економічне становище в Україні набагато погіршилося, 34% - дещо погіршилося, 10% - залишилася в попередньому стані.

Кількість незадоволених зарплатою росіян зросла до 75%

Водночас більшість респондентів (34%) переконані, що економічне становище в Україні в найближчий рік набагато погіршиться, 23% - дещо погіршиться, 21% - залишиться на попередньому рівні.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 18 лютого по 4 березня 2016 р. Метод опитування – особисте інтерв'ю у респондента на дому. Всього було опитано 2,4 тис. жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і величиною населеного пункту. Додатково було опитано 1 тис. респондентів у Миколаївській та Херсонській областях. Для побудови вибірки використовувався багатоступінчастий імовірнісний вибірковий метод, а для відбору респондента – випадковий маршрут і правило останнього дня народження.

Найвищі рейтинги серед партій мають Батьківщина, Самопоміч і ОБ, у Народного фронту - 1% - опитування

Допустима похибка не перевищує 2.0%. Дослідження профінансовано Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку