Книжкове свято: у Львові стартував Форум видавців

13:00, 13 вересня 2017
Суспільство
20

В рамках Форуму проходитиме 24-й Національний книжковий ярмарок, 12-й Міжнародний літературний фестиваль, 23-й Конкурс і церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму», 8-й Всеукраїнський бібліотечний форум та благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання».

Книжковий ярмарок у Львові / фото УНІАН

Сьогодні у Львові стартував 24-й Форум видавців, який триватиме з 13 по 17 вересня. Як передає кореспондент УНІАН, у львівському Палаці мистецтв та у понад 40 локаціях міста можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів, які відбуватимуться у рамках Форуму.

«Фокусна тема 24-го форуму - точка творення. Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього», – зазначила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Читайте такожЯк Саакашвілі вручали протокол про порушення під час перетину кордону (фоторепортаж)

В рамках Форуму проходитиме 24-й Національний книжковий ярмарок, 12-й Міжнародний літературний фестиваль, 23-й Конкурс і церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму», 8-й Всеукраїнський бібліотечний форум та благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання».

Серед почесних гостей фестивалю – Філіп Сендс (Велика Британія), Генрі Марш (Велика Британія). Спеціальні гості фестивалю: Карл-Маркус Гаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) та ще понад 50 авторів з 25 країн світу.

Видавці привезуть до Львова понад 400 книжкових новинок. Окрім презентації книг зарубіжних та вітчизняних авторів, на Форумі буде представлено 14 тематичних кластерів з широкою тематикою – від бізнесу та економіки до наукової фантастики і стилю життя.

Робота Форуму розпочалася о 10.00 з відкриття Бібліотечного форуму у науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І.Франка пленарним засіданням «Золотий перетин бібліотеки».

Офіційна церемонія відкриття Форуму розпочнеться о 13.00 у львівському Палаці мистецтв.

Довідка УНІАН. ГО «Форум видавців» заснована у 1995 р. Метою ГО «Форум видавців» є підвищення культурного та освітнього рівня мешканців України, налагодження міжкультурного обміну шляхом проведення різноманітних соціальних і культурних проектів, спрямованих на промоцію та розвиток української книги, української літератури та мови.

Співорганізаторами Форуму виступають: Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter