Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Медики обласних закладів охорони здоров’я Житомирщини обговорили нагальні питання галузі

Обговорили питання приведення у відповідність чисельності працівників і ліжко-місць, прорахунок виплат заробітної плати та необхідної кількості паливно-мастильних матеріалів.

На 2017 рік Житомирська область отримала на галузь охорони здоров’я 1,7 млрд грн медичної субвенції / фото oda.zt.gov.ua
На 2017 рік Житомирська область отримала на галузь охорони здоров’я 1,7 млрд грн медичної субвенції / фото oda.zt.gov.ua

Керівники обласних закладів охорони здоров’я Житомирщини  обговорили нагальні питання, які необхідно вирішити до кінця року.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Житомирської ОДА, ця нарада відбулася сьогодні,  19 вересня, за участю голови обласної ради Володимира Ширми та заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.

Голова Житомирської облдержадміністрації Гундич провів особистий прийом громадян

Серед питань, над якими працюють на сьогодні керівники медичних закладів, є приведення у відповідність чисельності працівників і ліжко-місць, прорахунок виплат заробітної плати та необхідної кількості паливно-мастильних матеріалів. «За дорученням голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, до 1 жовтня ви маєте подати розрахунки і свої пропозиції щодо оптимізації витрат. Ми будемо порівнювати з розрахунковою цифрою надходжень з держбюджету і тоді робити висновки», – зазначив, зокрема, Лагута.

 Загалом же, з  державного бюджету на 2017 рік Житомирська область отримала на галузь охорони здоров’я 1,7 млрд грн медичної субвенції.

Теги: Житомир, Гундич, лікарі Житомирщини

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку