У Львові 14 жовтня провели марш на честь захисників України / фото radiosvoboda.org

У Львові ветерани Збройних сил України провели марш на честь захисників України.

Як повідомляє Радіо Свобода, до них долучились родини тих, хто поклав життя за Українську державу, волонтери, ті, хто підтримав ініціативу.

Марш розпочався від пам’ятника провідникові ОУН Степанові Бандері, учасники пройшли до пам’ятника українському поетові, художнику Тарасові Шевченку.

"Сьогодні кожен має вийти з дому і подякувати хлопцям за мирне небо. Ми у військовий госпіталь завезли подарунки хлопцям, щоб їх мотивувати до одужання. Цей марш не політичний, але я незадоволений політикою в Україні. У єдності наша сила - це ми показуємо сьогодні ворогові", - заявив один з організаторів маршу, захисник України Артур Кирєєв.

Жодних політичних гасел під час маршу не було, їх заборонили приносити організатори заходу. Відтак політики на ходу майже не прийшли, за винятком кількох.

Читайте такожВ Україні сьогодні відзначають День захисника

"Сьогодні свято захисників, щоб нагадати собі та українцям, що без воїнів не буде України і захисників треба поважати, і про них пам’ятати. Україна була і буде, і ми зробимо все, щоб вона була незалежна, не дамо забути пам’ять про загиблих", - сказав танкіст Анатолій Самброс.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram