Юрій Дудь взяв інтерв'ю у блогера Івангай і нарвався на критику / скріншот з відео

Відомий російський журналіст Юрій Дудь відповів на звинувачення українського блогера EeOneGuy (Івангай, справжнє ім'я - Іван Рудський).

Раньше Івангай звинуватив Дудя у тому, що той вирізав з інтерв'ю його слова про окупацію Росією частини України, а також про звірства НКВС і Голодомор. І назвав його через це "сцикун *баний".

Інтерв'ю Дудя з Івангаєм вийшло в YouTube ще 18 березня, але Рудський написав твіт про вирізані слова тільки 2 травня.

У своєму Telegram-каналі Дудь сказав, що в день публікації інтерв'ю блогер написав йому повідомлення: "дуже круто, дякую!". При цьому російський журналіст допустив, що тоді Рудський не подивився випуск.

За словами Дудя, запис інтерв'ю може тривати кілька годин, але при монтажі з нього вирізається все нецікаве або висловлене незв'язно.

"Коли ми зараз спілкуємося з людьми, наша головна мета - дослідити героя. При цьому нам важливо не змучити глядача, тому в нас є монтаж - і з 4, 5, 6, 7, 10 годин запису до глядача добирається сильно менше. Як правило, на монтажі викидається все нецікаве. Іноді – те, що могло би бути цікавим, але висловлено настільки незв'язно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати. Хвилюєшся, плутаєшся в хронології і в логічних зв'язках, не до кінця розумієш, що хочеш сказати - це нормально, тим більше, для людини з мінімальним (про що він сам говорить) досвідом публічних виступів. І так само нормально не брати це в підсумковий монтаж", - пише Дудь.

Також журналіст опублікував 12-хвилинне відео, яке було вирізане з підсумкового інтерв'ю з Івангаєм. У ньому блогер розповів про підтримку Революції Гідності, відзначив проблему анексії Криму і війни з Росією.

Хто такий EeOneGuy

  • EeOneGuy - 25-річний український відеоблогер, автор однойменного YouTube-каналу.
  • У 2016 році на його канал підписалися понад 10 млн осіб – таким чином Рудський став першим російськомовним блогером, який досяг цієї позначки.
  • Зараз на EeOneGuy підписано понад 17 мільйонів осіб.
  • 18 березня на YouTube-каналі "вДудь" вийшло двогодинне інтерв'ю з Рудським. У ньому він говорив про свою кар'єру, стосунки з колишньою дівчиною і чому на довгий час пішов з YouTube.
  • Блогер також розповів, що жив у Росії і йому двічі пропонували російський паспорт, але він відмовлявся. Також Рудський впевнений, що за ним стежили російські правоохоронці через його висловлювання на адресу влади РФ, тому блогер вирішив залишити РФ.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram