У компанії відзначили, що кращі студенти отримають запрошення на практику, дуальне навчання або роботу / фото: https://mstudentchamp.com/

Група компаній "Метінвест" озвучила умови участі в новому сезоні студентського кейс-чемпіонату M. Student Champ, який дасть шанс кращим учням вузів і коледжів зробити кар'єру на одному з підприємств групи.

Як зазначили в "Метінвесті", учасники освітньої програми зможуть отримати практичні навички для своєї майбутньої професії, побувати на виробництві та попрацювати з досвідченими фахівцями.

Для участі в чемпіонаті студенти повинні вибрати цікаву для них тему, з якою вони хотіли б працювати, і представити мотиваційну анкету. Після цього відбувається відбір на чемпіонат.

У студентів є можливість вибрати кейс на один з напрямків: безперервне вдосконалення, виробництво, технологія і якість, інжиніринг, охорона праці та екологія, автоматизація, IT, транспорт і логістика, промислове будівництво, фінанси і економіка, управління персоналом, технічний переклад.

Відібрані учасники зможуть сформувати команди до трьох осіб і разом вирішувати завдання. Для кожного учасника або команди буде складено індивідуальний план візитів на підприємства, консультацій з експертами, вебінарів та тренінгів з актуальних тем.

Оцінювати фінальні рішення буде колегія журі "Метінвесту", до складу якої увійдуть провідні фахівці, директори та представники ТОП-менеджменту підприємств.

У компанії відзначили, що кращі студенти отримають запрошення на практику, дуальне навчання або роботу. А фіналісти проекту отримають грошові призи. Загальний призовий фонд чемпіонату M. Student Champ в поточному році складе понад 100 тисяч гривень.

Відкриття чемпіонату відбудеться 15 лютого, тому до цієї дати охочі брати участь повинні заповнити анкети і вибрати кейс.

Довідка УНІАН. M. Student Champ - це кейс-чемпіонат для студентів і випускників третіх і старших курсів університетів і четвертих курсів технікумів і коледжів. Чемпіонат проходить вже 6-й сезон.

У цьому сезоні проект охопить вісім міст України, зокрема, Маріуполь, Запоріжжя, Авдіївка, Кривий Ріг, Дніпро, Київ, Покровськ і Кам'янське. А також 21 підприємство Групи "Метінвест", 12 напрямків і більше 130 реальних кейсів.