Фото УНІАН

Ветерани і бізнес є рушійною силою для перемоги України у війні та повоєнної розбудови держави. Влада має усвідомити, що без бізнесу не буде економіки, а відтак — не буде армії. У Києві Конгрес ветеранських і бізнес-об’єднань ухвалив резолюцію із закликом до влади підтримувати підприємництво.

Конгрес сформулював єдину позицію щодо розбудови оборонного комплексу, ветеранської політики, економічної стійкості і відбудови України.

Сергій Позняк

Сергій Позняк, голова Асоціації підприємців-ветеранів, заявив, що ветеранам і підприємцям настав час об’єднатися для позитивного впливу на розвиток суспільства. "Через знищення економіки, знищується армія, а також наша державність. Ми цього не дозволимо. Україна має бути цілісною як ніколи. Тих, хто своїми неправомірними діями будуть підштовхувати нас до акцій протесту, будемо вважати зрадниками і колаборантами, що хочуть розвалити країну зсередини", — йдеться у резолюції Конгресу, яку зачитав Сергій Позняк.

Відео дня
Ігор Кривецький

Бізнесмен і меценат Ігор Кривецький заявив, що сьогодні ветеранську і бізнес спільноти неможливо розділити, адже близько 200 тисяч підприємців воюють, багато з них пішли на фронт добровольцями. "Інша левова частина військових — це сім’я підприємців, тому що практично всі вони працюють на приватних підприємствах. Тому це єдина організація, яка має взяти на себе відповідальність за оборону і відбудову країни", — наголосив Ігор Кривецький.

Старший лейтенант Нацгвардії України, член СЕО Club Ukraine Володимир Терещенко заявив, що в України великий запит на потужне громадянське суспільство: "Рушійна сила — це військові, бізнес, волонтери, всі хто долучений до війни і перемоги. Об’єднання цих людей і суспільством, яке може ефективно розбудовувати країну, створювати програми і візії".

Андрій Длигач

Український підприємець, науковець та громадський діяч Андрій Длигач зазначив у свою чергу, що бізнес зараз є тією силою, на якої будується зараз економічна стійкість Держави.

На думку Героя України Дмитра Фінашина, єдність представників бізнесу і ветеранів є абсолютною необхідністю для перемоги і розвитку України.