У Пекіні запалав вогонь Паралімпійських ігор-2008

09:42, 28 серпня 2008
Спорт
1122 0

Церемонія відбулася в Храмі Неба

У Пекіні сьогодні урочисто запалено вогонь Паралімпійських ігор-2008.

Як передає ІТАР-ТАСС, церемонія відбулася в Храмі Неба, де в давнину китайські імператори здійснювали обряд жертвопринесення вищій силі.

Факел було запалено від сонячних променів з допомогою параболічного дзеркала.

Естафета, яка стартуватиме 29 серпня і триватиме дев`ять днів, проходитиме під девізом "Трансцендентна інтеграція і рівність".

В цілому за цей час 850 факелоносців пронесуть факел через 11 міст Китаю за маршрутом завдовжки в 13 тис. км, який складений так, аби відобразити унікальність старокитайської цивілізації і продемонструвати успіхи сучасності.

Естафета пройде одночасно двома маршрутами - "Стародавній Китай " і "Сучасний Китай", які 5 вересня з`єднаються в Пекіні, а наступного дня вогонь Паралімпіади-2008 буде запалено на церемонії відкриття в чаші на стадіоні "Пташине гніздо". Символами естафети, відображеними на емблемі нинішніх Паралімпійських ігор, стануть "небо, земля і людина".

Довідка УНІАН. На ХІІІ літніх Паралімпійських іграх у Пекіні Україну представлятимуть 126 спортсменів в 11 видах спорту. Спортсменів супроводжуватимуть 55 тренерів, лікарів, масажистів. До складу офіційної делегації входять 17 чоловік, її керівником призначено президента Національного комітету спорту інвалідів України Валерія СУШКЕВИЧА.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter