"Челсі" - "Уотфорд" / REUTERS

У матчі 30-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський "Челсі" зіграв з "Вулверхемптоном". Поєдинок завершився внічию - 1:1, повідомляє офіційний сайт турніру.

Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні «Стемфорд Брідж». Рахунок був відкритий на 56-й хвилині, відзначився Рауль Хіменес після пасу Діогу Жота. На 92-й хвилині лондонський клуб пішов від поразки завдяки голу Едена Азара з пасу Вілліана.

Після матчу «Вулверхемптон», набравши 44 очки, залишився на сьомому місці в турнірній таблиці АПЛ. «Челсі» (57 очок), як і раніше, посідає 6-е місце.

Нагадаємо, що «Челсі» є суперником київського "Динамо" в 1/8 фіналу Ліги Європи. На своєму полі лондонський клуб обіграв віце-чемпіона України з рахунком 3:0. Матч-віповідь пройде 14 березня на НСК "Олімпійський" в Києві.