Збірна України (U-19) бореться за путівку на чемпіонат Європи, який у липні пройде у Вірменії / ffu.ua

В Італії стартував груповий турнір еліт-раунду відбіркового турніру Євро-2019 серед збірних команд вікової категорії U-19, в рамках якого на Stadio Comunale di Caldiero збірна України зіграла внічию з командою Сербії.

Гра завершилася з рахунком 2:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українці активніше почали матч і до 36-й хвилині вели з рахунком 2:0. На 23-й хвилині гравець київського Динамо Георгій Цитаішвілі відкрив рахунок в матчі, а на 36-й - Данило Сікан з Маріуполя подвоїв перевагу українців. Тим не менш, утримати свою перевагу команді Сергія Нагорняка не вдалося.

Душан Влахович з італійської Фіорентини зробив дубль і врятував свою команду від поразки. Спочатку він забив гол на 45-й хвилині, а на 77-й реалізував пенальті.

В іншому матчі Групи 7 сьогодні грають команди Італії та Бельгії.

23 березня українці зіграють з командою Італії, а 26-го березня - зі збірною Бельгії.

Тільки переможець групи отримає путівку у фінальний турнір Євро-2019, який відбудеться з 14 по 27 липня у Вірменії.