ПСЖ ввосьме в історії виграв Суперкубок Франції / фото: twitter.com/psg_inside

ПСЖ виграв у "Ренна" і став володарем Суперкубка Франції-2019.

У матчі за трофей, який пройшов у Шеньчжені, чемпіон Франції обіграв володаря Кубка країни з рахунком 2:1.

До перерви ПСЖ поступався, однак у другому таймі Кіліан Мбаппе рахунок зрівняв, а Анхель Ді Марія ударом зі штрафного приніс парижанам перемогу.

Зазначимо, що ПСЖ проводив матч без своєї головної зірки Неймара, який хоче піти в "Барселону". За офіційною інформацією, тренерський штаб вирішив приберегти бразильця, щоб уникнути ризику рецидиву травми.

ПСЖ - "Ренн" - 2:1

Голи: Мбаппе, 57, Ді Марія, 73 - Юну, 13

ПСЖ: Ареола, Меньє (Сілва, 80), Керер, Маркіньос (Паредес, 78), Діалло, Бернат, Сарабіа, Верратті, Еррера (Ді Марія, 61), Мбаппе, Кавані

"Ренн": Кубек, Мауасса, Да Сілва, Гелен, Морель, Сілікі (Дель Кастільо, 84), Камавинга, Тет, Греньє, Буріго (Гбохо, 68), Юну (Юуй, 46)

УНІАН раніше також повідомляв про те, що матч за Суперкубок УЄФА вперше буде судити арбітр-жінка.