У Євгена Селезньова 2 голи і 1 асист в трьох матчах за Бурсаспор / фото: twitter.com/bursasporsk

Український нападник "Бурсаспора" Євген Селезньов відзначився голом у матчі 1/64 фіналу Кубка Туреччини проти "Мугласпора".

Селезньов вперше в новій команді вийшов на поле з перших хвилин, і на 54-й хвилині відкрив рахунок у матчі.

Гол вийшов досить ефектним - українець в падінні головою замкнув навіс партнера з правого флангу.

"Бурсаспор" в підсумку здобув перемогу з рахунком 3:1 і пройшов до наступного раунду.

34-річний Селезньов забив другий гол у трьох матчах за "Бурсаспор". Також на його рахунку одна результативна передача.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що український форвард Роман Яремчук відзначився дублем у матчі чемпіонату Бельгії.