Ерлінг Холанд / REUTERS

Норвезький нападник Ерлінг Холанд знову відзначився результативною грою в складі дортмундської "Боруссії".

Холанд відзначився голом у матчі 1/8 Кубка Німеччини проти "Вердера". Нападник вийшов на заміну одразу після перерви, а на 67-й хвилині відправив м'яч у сітку, підставивши ногу.

Як повідомляє Opta Franz в Twitter, таким чином, Холанд став першим в історії футболістом, якому вдалося забити 8 м'ячів у перших чотирьох матчах у складі клубу з Бундесліги.

Цікаво, що Холанд ще жодного разу не відіграв за "Боруссію" повний матч. Він тричі виходив на заміну і один раз був замінений у другому таймі. У своєму дебютному матчі за дортмундців Холанд оформив хет-трик, а потім двічі робив дубль.

Додамо, що гол норвежця цього разу не допоміг "Боруссії" перемогти. Дортмундці поступилися з рахунком 2:3 і покинули Кубок Німеччини.

УНІАН також повідомляв про те, що футболіст "Барселони" став наймолодшим автором дубля в чемпіонаті Іспанії.