Евертон - Ліверпуль / фото REUTERS

У п'ятому турі Англійської Прем'єр-ліги відбулося дербі - "Евертон" приймав "Ліверпуль".

Чемпіон Англії не зміг перемогти в битві двох ліверпульських команд - 2:2.

Вже на 3-й хвилині Мане вивів гостей вперед, але Кін зрівняв рахунок на 19-й. У другому таймі на 72-й хвилині Салах знову вивів "Ліверпуль" вперед. "Евертон" відбився від ще ряду атак і знову зміг відновити рівновагу завдяки удару Калверт-Льюіна - 2:2.

На 88-й хвилині Рішарлісон залишив господарів поля в меншості, проте команда Юргена Клоппа не змогла цим скористатися.

"Евертон" набрав вже 13 очок і є лідером АПЛ після п'яти турів. "Ліверпуль" йде другим і відстає на три очки.

"Евертон" - "Ліверпуль" - 2:2

Голи: Кін, 19, Калверт-Льюін, 81 - Мане, 3, Салах, 72

"Евертон": Пікфорд, Коулман (Годфрі, 31), Міна, Майкл Кін, Дінь, Дукуре (Івобі, 78), Аллан, Гомеш, Родрігес, Калверт-Льюін, Рішарлісон

"Ліверпуль": Адріан, Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк (Гомес, 11), Робертсон, Кейта, Фабіньо, Тіаго, Салах, Фірміно (Жота, 78), Мане

Попередження: Родрігес, Гомеш - Мане, Фабіньо

Вилучення: Рішарлісон, 88