Міккель Дуэлунд відзначився дублем / фото Динамо Київ

Київське "Динамо" стало першим фіналістом Кубка України 2019-2020. У півфінальному матчі кияни в гостях з рахунком 2:0 обіграли представника Першої ліги "Минай".

У першому таймі "Динамо" вдалося двічі засмутити суперника - дублем відзначився данський легіонер Міккель Дуелунд. Рахунок міг бути і більшим, однак Фран Соль не реалізував пенальті.

Після перерви арбітр Катерина Монзуль скасувала гол Беньяміна Вербича після перегляду VAR, зафіксувавши офсайд.

У кінцівці зустрічі "Минай" міг відіграти один м'яч, але "Динамо" врятувала штанга.

"Минай" - "Динамо" - 0:2

Голи: Дуелунд, 9, 39

"Минай": Попович, Жичиков (Машталір, 71), Допілка, Маткобожик, Піняшко, Вагін (Ткачук, 40), Глагола (Шпак, 44), Оринчак, Книш (Голодюк, 71), Нурієв, Стасюк

"Динамо": Бойко, Караваєв, Попов, Шабанов, Піваріч (Миколенко, 88), Андрієвський, Шепелєв (Буяльський, 46), Дуелунд (Шапаренко, 72), Де Пена (Циганков, 61), Соль (Каргбо, 61), Вербич

Попередження: Вагін, Нурієв, Піняшко, Ткачук - Шепелєв, Циганков, Андрієвський, Миколенко

Нереалізований пенальті: Соль, 27 (штанга)

Суперником "Динамо" по фіналу стане переможець матчу "Маріуполь" - "Ворскла", який відбудеться 24 червня.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що "Динамо" зробить пожертву клубам Першої ліги для проведення тестів на коронавірус.