Люк де Йонг - автор переможного гола / фото REUTERS

Іспанська "Севілья" вийшла у фінал Ліги Європи. У півфіналі підопічні Хулена Лопетегі обіграли "Манчестер Юнайтед".

"МЮ" вийшов вперед на 9-й хвилині - Бруну Фернандеш реалізував пенальті. Відігратися "Севільї" вдалося в середині першого тайму, коли Сусо вколотив м'яч у ближній кут воріт Давида де Хеа.

На 78-й хвилині іспанський клуб забив переможний м'яч - Люк де Йонг замкнув простріл з флангу.

"Севілья" - "Манчестер Юнайтед" - 2:1

Голи: Сусо, 26, де Йонг, 78 - Фернандеш, 9 (з пенальті)

"Севілья": Буну, Навас, Кунде, Дієго Карлос, Регілон, Банега, Фернандо, Хордан (Гудель, 87), Сусо (Васкес, 75), Ен-Несірі (де Йонг, 55), Окампос (Ель Хаддад, 55)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Ван-Біссака (Фосу-Менса, 87), Ліндельоф, Магуайр, Вільямс (Джеймс, 87), Фред, Погба, Грінвуд (Ігало, 90+3), Фернандеш, Рашфорд (Мата, 87 ), Марсьяль

Бруну Фернандеш відкрив рахунок з пенальті / фото REUTERS
Сусо зрівняв рахунок / фото REUTERS
Переможний м'яч забив Люк де Йонг / фото REUTERS

"Фінал восьми" Ліги Європи: головне

• "Фінал восьми" Ліги Європи проходить у Німеччині. На кожній стадії переможець визначається за підсумками одного матчу.
  • Фінальний матч турніру відбудеться 21 серпня в Кельні.
  • У чвертьфіналі "Манчестер Юнайтед" в додатковий час пройшов "Копенгаген" (1:0), "Севілья" обіграла "Вулверхемптон" (1:0), "Інтер" переміг "Байєр" (2:1), а "Шахтар" розгромив "Базель" (4:1).
  • "Севілья" вшосте в історії зіграє у фіналі Ліги Європи і може вшосте виграти трофей.
  • Другий півфінал, в якому зустрінуться "Інтер" і "Шахтар", відбудеться 17 серпня.