Зоря і Динамо грали в Запоріжжі / фото ФК Зоря

У центральному матчі 26-го туру Української Прем'єр-ліги "Зоря" в Запоріжжі приймала "Динамо". Кияни здобули вольову перемогу з рахунком 3:1.

Перша половина гри пройшла з мінімумом моментів і більше запам'яталася рішеннями арбітра. Микола Балакін скористався допомогою VAR, переглядаючи грубий підкат Томаша Кендзьори, але не став вилучати поляка, обмежившись жовтою карткою. У той же час епізод, коли м'яч влучив у руку Дениса Попова в штрафній "Динамо", рефері проігнорував.

Початок другого тайму довелося відкласти через негоду, а коли матч поновився, "Зоря" зуміла вийти вперед. Артем Шабанов збив у штрафному Олександра Тимчіка, а Владлен Юрченко впевнено реалізував пенальті.

Ще через п'ять хвилин Юрченко міг робити дубль, але "Динамо" врятувала поперечина.

Переломити хід зустрічі "Динамо" вдалося після проведених замін. На 71-й хвилині швидку атаку киян після пасу Беньяміна Вербича завершив Віталій Буяльський. Півзахисник "Динамо" відзначився голом у третьому матчі поспіль.

Ще через чотири хвилини кияни вийшли вперед - Володимир Шепелєв виграв боротьбу у суперника і вивів Карлоса де Пену під кутом на ворота. Уругваєць реалізував свій шанс, перегравши голкіпера.

Слідом "Зоря" залишилася в меншості - Ловро Цвек ледве вийшов на заміну, як грубо зіграв проти Сергія Сидорчука та отримав червону картку після перегляду VAR.

У компенсований час Віктор Циганков поставив крапку в матчі - півзахисник заробив штрафний і сам же його реалізував.

Киянам вдалося обіграти луганчан вперше в сезоні. "Динамо" набрало 52 очки і вийшло на чисте друге місце в УПЛ. У "Зорі" залишилося 49 очок, луганчани йдуть третіми.

"Зоря" - "Динамо" - 1:3

Голи: Юрченко, 54 (пенальті) - Буяльський, 71, де Пена, 75, Циганков, 90

"Зоря": Махарадзе, Тимчік, Абу-Ханна, Чеберко, Михайличенко, Іванисеня (Цвек, 79), Кочергін, Юрченко (Луньов, 84), Громов, Хомченовський, Кабаєв

"Динамо": Бущан, Миколенко, Шабанов, Кендзьора, Попов, Сидорчук (Мохаммед, 84), Андрієвський (де Пена, 61), Шепелєв, Цітаїшвілі (Циганков, 61), Буяльський (Шапаренко, 90), Русин (Вербич, 61)

Попередження: Кендзьора, 30, Михайличенко, 70, Попов, 77, Абу-Ханна, 90, Чеберко, 90

Вилучення: Цвек, 84

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що в стартовому матчі 26-го туру "Маріуполь" і "Ворскла" зіграли внічию.