Йоханнес Бе виграв спринтерську гонку етапу Кубка світу в Хохфільцені / biathlonworld.com

В Хохфільцені (Австрія) завершилася чоловіча спринтерська гонка етапу Кубка світу з біатлону, де найкращий з українців - Артем Прима посів 26-е місце.

Наш спортсмен припустився 1 промаху на вогневих рубежах і відстав по швидкості проходження дистанції від переможця на 1 хвилину 19, 7 секунди, повідомляє офіційний сайт змагань.

У свою чергу, Дмитро Підручний посів 32-е місце (1, +1:30.2),

Ще двоє наших спортсменів навіть близько не потрапили в Топ-60 і пропустять гонку переслідування, яка відбудеться в суботу, 15 грудня. Сергій Семенов посів 90-е місце (2, +3:06.2), а Віталій Кільчицький - 102-е (4, +3:48.2).

Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Бе, який також допустив 1 промах на вогневому рубежі, але був настільки швидкий на дистанції, що зумів випередити француза Мартена Фуркада і Бенедікта Долля з Німеччини.