"Кременчук" - "Дніпро" / uhl.com.ua

У Кременчуці відбувся перший матч півфінальної серії УХЛ, в якому херсонський "Дніпро" обіграв на виїзді місцевий "Кременчук" з рахунком 3:1.

Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

На початку матчу гості швидко повели в рахунку: Кирило Бондаренко невідпорно пробив у дальню дев'ятку. В кінці другого періоду "Дніпро" зловив суперника на контратаці і подвоїв перевагу зусиллями Руслана Ромащенка.

Третій відрізок матчу вийшов найбільш напруженим - багато в чому завдяки шайбі гравця "Кременчука" Івана Савченка, який на 46-й хвилині скоротив відставання в рахунку - 1:2.

На останніх хвилинах кременчужани кинули всі сили в атаку, знявши воротаря, але за кілька секунд до фінальної сирени пропустили самі - шайбу у порожню рамку воріт закинув Іван Дунаєв. 3:1 на користь "Дніпра".

Другий поєдинок між командами відбудеться післязавтра також в Кременчуці. Півфінальна серія триватиме до чотирьох перемог однієї з команд.