Олександр Овечкін / REUTERS

Російський нападник "Вашингтон Кепіталз" Олександр Овечкін відзначився провокаційним вчинком у шостому матчі серії Кубка Стенлі проти "Кароліни Харрікейнз".

На початку першого періоду Овечкін невдало спробував застосувати силовий прийом проти захисника "Кароліни" Дугі Хемілтона. Росіянин на повній швидкості намагався впечатати в борт канадця, але той встиг ухилитися, після чого Овечкін сам врізався в борт і впав.

Після цього росіян відправився на заміну і, проїжджаючи повз лавку "Кароліни", зобразив курку, тим самим спробувавши висміяти Хемілтона, який пішов від зіткнення.

Зазначимо, що цей матч Овечкін не дограв. В кінці поєдинку росіянин був вилучений за те, що демонстративно поаплодував суддям.

"Кароліна" в результаті обіграла "Вашингтон" (5:2) і зрівняла рахунок у серії - 3:3.

Як повідомляв УНІАН, раніше Овечкін нокаутував іншого російського хокеїста.