Еліна Світоліна виграла ще один матч / фото btu.org.ua

Курйозна ситуація склалася під час матчевої зустрічі між командами України та Японії в рамках Кубка Біллі Джин Кінг у Чорноморську.

Як повідомляє Sport.ua, першій ракетці України Еліні Світоліній довелося проводити матч проти японки Юкі Кайто під звуки ремонту.

Справа в тому, що в розташованій поруч з тенісним кортом багатоповерхівці будівельники робили ремонт, і під час гри були чутні звуки перфоратора і "болгарки".

Організатори матчу вирішили викликати поліцію, і через деякий час ремонт припинився. 

Будівельники ж залишилися на балконі і почали дивитися теніс, заодно вивісивши прапор України.

Ремонт ведеться на передостанньому поверсі / фото sport.ua

Відзначимо, що Світоліна все-таки змогла виграти свій матч у трьох сетах (6:2, 4:6, 7:6).

Читайте також"Україна-вперед!": наші тенісистки чудово стартували на Кубку Біллі Джин Кінг (фото, відео)

Кубок Біллі Джин Кінг: головне

  • Раніше змагання називалися Кубок Федерації, але їх перейменували на честь знаменитої американської тенісистки і функціонерки.
  • Поєдинок між Японією і Україною повинен був відбутися в квітні 2020, але через світовий локдаун матч вдалося організувати тільки зараз.
  • Переможець матчу матиме право зіграти в кваліфікаційному раунді Кубка Біллі Джин Кінг, що в свою чергу дозволить потрапити у фінальну стадію змагань.
  • У перший день Українки Еліна Світоліна та Марта Костюк здобули дві перемоги. На другий день заплановані ще три матчі, включаючи парну зустріч за участю сестер Кіченок.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram