Прокуратура домоглася розірвання угоди, якою міськрада Тернополя в обхід аукціону надала підприємцю земельну ділянку

11:17, 15 травня 2017
Тернопіль
78 0

Тернопільська місцева прокуратура домоглася розірвання угоди, якою міська рада Тернополя в обхід аукціону надала підприємцю земельну ділянку площею 0,5 га

Фото УНІАН

Як повідомили УНІАН в прес-службі обласної прокуратури, Тернопільською місцевою прокуратурою було пред’явлено позов в інтересах держави в особі Тернопільської міської ради до виконавчого комітету, комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Сонячне» та приватного підприємця про визнання недійсним інвестиційного договору від 2 грудня 2014 року.

За умовами договору підприємець отримав право на будівництво та обслуговування стоянки та приміщень комерційного призначення (автосервісу) на вул. Микулинецькій в Тернополі на земельній ділянці площею 0,5 га.

Після спорудження нерухомості підприємець зміг би користуватись земельною ділянкою у позаконкурентний спосіб, без проведення аукціону. 

Виконком міськради, комунальне підприємство та приватний підприємець розірвали оскаржену угоду. 

У зв’язку з цим провадження у справі господарським судом Тернопільської області припинено. 

Як повідомляв УНІАН, щодо сумнівних інвестиційних угод, завдяки яким керівництво Тернопільської міськради роздавало землі в обхід аукціону, правоохоронці зараз розслідують кримінальне провадження.

У травні прокуратура вже домоглася розірвання ще однієї інвестиційної угоди щодо будівництва торгових приміщень у Тернополі на вул. Живова на земельній ділянці площею 0,12 га вартістю майже 2 млн грн, наданій комерційній структурі в обхід аукціону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter