Тернопільський обласний онкодиспансер отримав від закордонного благодійного фонду новий реанімобіль

16:42, 09 лютого 2018
Тернопіль
128 0
Новий реанімобіль марки Mersedes-Benz / фото УНІАН

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, ключі від нового реанімобіля марки Mersedes-Benz головному лікарю обласного клінічного онкологічного диспансеру Леоніду Шкроботу вручили представники благодійного фонду «Гуманітарна допомога м. Білефельда» Пітер Регер та Андреас Ріхерт разом з головою Тернопільської облради Віктором Овчаруком та начальником управління охорони здоров’я ТОДА  Володимиром Богайчуком.

Читайте такожУ Тернополі на базі центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відкрили оперативно-диспетчерську службу (фото)

Реанімобіль обладнаний кардіомонітором із дефібрилятором, кардіографом з показниками життєдіяльності, дихальним апаратом та кардіографом 2000 S DRAVER.

Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер розпочав співпрацю з благодійним фондом м. Білефельд у 2014 році, завдяки чому неодноразово отримував медичне обладнання, перев’язочні матеріали, м’який інвентар, меблі, дороговартісну апаратуру: наркозні апарати, операційні лампи та столи, УЗД апарати, шприцеві насоси, легковий автомобіль та функціональні ліжка, які стали основою оновленого ліжкового фонду лікарні. Співпраця значно зміцнила матеріально-технічну базу лікувального закладу.

Також від благодійного фонду «Гуманітарна допомога м. Білефельда» на Тернопільщину, в межах гуманітарної допомоги, надійшли 23 автомобілі швидкої медичної допомоги та 2 спеціальних пожежних автомобілі, які передали лікарняним закладам, школі-інтернату і будинку-інтернату. Фонд опікується лікарською амбулаторією та центром догляду за людьми похилого віку, створеного на базі дільничної лікарні с. Ілавче, Теребовлянського району.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter