этот материал доступен на русском

Продовження злітно-посадкової смуги аеропорту "Київ" планують почати через 2-3 роки і бажано без його закриття

13:54, 23 травня 2019
Новини туризму
863 0
Аеропорт "Київ" чекає реконструкція / Ілюстрація REUTERS

Міжнародний аеропорт "Київ" ім. І. Сікорського, другий в Україні за величиною пасажиропотоку, має намір за 2-3 роки розпочати роботи з подовження злітно-посадкової смуги.

Про це в коментарі УНІАН повідомив голова ради директорів аеропорту Денис Костржевський.

Читайте такожВ аеропорту "Київ" можуть обмежити польоти у нічний час

«Зараз ми займаємося відведенням земельних ділянок, проектуванням, і за 2-3 роки будемо вирішувати питання подовження злітно-посадкової смуги», - сказав він.

При цьому Костржевський наголосив, що буде зроблено все, аби не закривати аеропорт на час ремонту.

«Наразі є 5 попередніх проектів, і 3 з них передбачають закриття. Але ми будемо робити все, аби не закривати. Зараз технології розвиваються швидко, і за 2-3 роки, думаю, з'являться технології та підрядники, які дозволять це зробити», - сказав він.

При цьому Костржевський підкреслив, що якщо закрити аеропорт на один рік, то відновити його роботу буде дуже складно.

«На рік закрити - означає закрити аеропорт назавжди», - зазначив він.

Крім того, Костржевський зазначив, що на найближчі 2-3 роки існуючі потужності аеропорту задовільнять прогнозований пасажиропотік.

«Тому третю чергу терміналу плануємо, але через цей час», - сказав він.

Зазначимо, аеропорт "Київ" (Жуляни) не працював 10 днів у 2017 році у зв'язку із запланованим капітальним ремонтом злітно-посадкової смуги (ЗПС).

Аеропорт "Київ" ім. І. Сікорського є одним із найстаріших аеропортів України і працює з 1924 року. У 2012 році була завершена реконструкція аеропорту і будівництво відразу кількох нових терміналів, включаючи центральний термінал «А» і віп-термінал для бізнес-авіації.

Як повідомляв УНІАН.Туризм, 23 травня 2019 року Міжнародний аеропорт "Київ" ім. Ігоря Сікорського (Жуляни) ввів в експлуатацію термінал "А", розширений на 9,5 тис. кв. м. - до 23,7 тис. кв. м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter