До розміщення приймаються тварини будь-якого розміру \ instagram.com/radissonred

Новий готель Radisson RED Hotel, в якому дозволено проживання з домашніми тваринами, відкрився у дубайському спальному районі Dubai Silicon Oasis.

Читайте такожУ Дубаї відкрився перший музей селфі

В готелі – 104 сучасних номери, 8 люксів і 59 квартир, а також ресторан OUIBar + Terrace і бар на даху біля басейну, повідомляє whatson.ae.

Проживання з тваринами дозволено у всіх готелях бренду Radisson RED, і дубайський готель – не виняток. Якщо постоялець хоче заселитися з домашнім вихованцем, йому не доведеться оплачувати проживання улюбленця додатково – достатньо попередити про це персонал готелю при здійсненні бронювання.

Кімнати готелю оформлені в сучасному дизайні \ radissonhotels.com

У готелі можуть проживати будь-які домашні тварини, незалежно від породи та розміру. До 29 лютого в готелі діють спеціальні тарифи на проживання. Готель у своєму дизайні апелює до цінностей міленіалів, в ньому є яскравий дизайн і сучасні зручності для молодих людей, які віддають перевагу міському відпочинку.

В готелі – 104 сучасних номери \ radissonhotels.com

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.