До лікарні Дніпра за тиждень доставили сім бійців, їхній стан вкрай важкий - лікар

12:55, 06 березня 2017
Війна
2726

Стан семи військовослужбовців, доставлених у Дніпропетровську обласну лікарню ім. Мечникова минулого тижня, оцінюється як вкрай важкий.

У лікарні їм. Мечникова за тиждень доставили сім бійців / facebook.com/navy.mil.gov.ua / Олег Чалик та Олег Чубук

"Сім солдатів у вкрай важкому стані були доставлені в лікарню", - повідомив 112 Україна головлікар лікарні Сергій Риженко.

За словами Риженка, майже всі доставлені зі слабкою позитивною динамікою йдуть на поправку. "Ми боремося за їхнє життя, хоча стан деяких такий, що в мирному житті такого ніколи не побачиш", - додав він.

Читайте такожУ лікарні Дніпра помер поранений в Авдіївці начальник загону ДСНС - гендиректор коксохіму

Як розповів головлікар лікарні ім. Мечникова, один з доставлених в Дніпро військовослужбовців отримав мінно-вибухового поранення і надійшов до них після синдрому тривалого зчавлювання. "Це 19-річний військовий. Настільки "важкий", що дози нонадреналіну підвищуються майже щогодини. Йому ампутували обидві ноги, у нього вкрай важка ситуація з нирками, проводимо діаліз. Робимо все можливе, хоча розуміємо, що, як правило, такі бійці не виживають", - повідомив Риженко.

Всього ж, за словами головлікаря лікарні, на лікуванні перебувають 15 військовослужбовців, з них дванадцять - у вкрай важкому стані.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter