Згурець каже, що далі після Авдіївки Росія піде на Часів Яр / Колаж УНІАН, фото скріншот, фото t.me/SerhiyNaiev

Місто Часів Яр може стати третім "стрибком" для армії Російської Федерації по лінії Авдїівка-Бахмут. Навряд чи ворог забере свої сили на південні напрямки.

Про це заявив аналітик Defense Express Сергій Згурець, акцентуючи, що від Бахмута до Авдіївки теж була не дуже велика відстань. 

"Від Авдіївки до Бахмута не дуже велика відстань. Тому, думаю, що намагання противника просунутись до Часів Яру будуть третьою складовою на цій ділянці фронту. Я не думаю, що росіяни зараз будуть перекидати накопичені сили з Авдіївського напрямку на південь. Оскільки це виглядає нераціональним", - сказав він в ефірі Еспресо

Відео дня

На його думку, найближчим часом Росія збирається остаточно стабілізувати та відновити свої сили в Авдіївці. Але не виключено, що водночас ворог буде намагатися тиснути на ЗСУ по лінії фронту від Степового до Сєверного, сказав Згурець.

Також незабаром українці можуть побачити активізацію боїв біля Новомихайлівки. Усі згадані населені пункти є поряд з Авдіївкою, тож Росія, ймовірно, спробує вирівняти лінію фронту, взявши під контроль ще й ці ділянки, наголосив аналітик. 

Чим місто Часів Яр важливе для Росії

Днями начальник прес-служби 26-ї артилерійської бригади Олег Калашников пояснив, чим місто Часів Яр є привабливим для Росії. За його словами, по-перше, це місто для РФ важливе з політичної точки зору. Його також хочуть "подарувати" Путіні як "перемогу" разом з Авдіївкою.

У контексті стратегічного значення на війні, місто Часів Яр - це умовні "ворота" для Краматорсько-Слов'янської агломерації, наголосив Калашников. Якщо Росія зможе його захопити, це створить загрозу лівому флангу сил ЗСУ (де Кліщіївка, Андріївка), сказав він.

Вас також можуть зацікавити новини: