Західні журналісти поділилися "рецептом" перемоги України у війні проти росіян / колаж УНІАН з фото ОК "Захід" та pixabay.com

Повномасштабна війна в Україні проти російських окупантів триває, і за правильної підтримки з боку партнерів українська держава "все ще може перемогти".

Про це йдеться у статті американського журналу Foreign Affairs. Журналісти також поділилися "рецептом", за допомогою якого, на їхню думку, Київ може здобути перемогу в протистоянні. "Захід має чітко заявити, що його метою є вирішальна перемога України та поразка Росії, і він має взяти на себе зобов’язання надавати Києву пряму військову допомогу та підтримувати оборонну промисловість країни, що розвивається", - зазначається у матеріалі.

Журналісти додали, що українські сили тим часом мають працювати над просуванням, поки не зможуть витіснити окупантів з усієї окупованої території, у тому числі з Криму. "У міру просування України до цієї мети, російським громадянам з часом стане зрозуміло, що вони продовжуватимуть втрачати не лише позиції в Україні, але й величезні людські та економічні ресурси, а також їхні майбутні перспективи процвітання та стабільності", - підкреслюється у статті.

Відео дня

Журналісти вважають, що на той час режим російського диктатора Володимира Путіна "може зазнати значного тиску як зсередини, так і ззовні, щоб припинити війну на вигідних для України умовах".

"…Будь-які переговори за нинішніх обставин у найкращому випадку залишили б Україну скаліченою, розділеною та залежною від другого російського вторгнення. У гіршому - це взагалі знищило б країну. Жодного сталого, довгострокового миру не можна досягти в результаті переговорів з агресором, який має наміри геноциду. Україна і Захід мають або перемогти, або зіткнутися з руйнівними наслідками", - зазначається у матеріалі.

У центрі уваги мирні переговори у Швейцарії - новини, які треба знати сьогодні

На швейцарській території за ініціативою України 15-16 червня має відбутися Глобальний Саміт миру, на який планували запросити представників понад 100 держав. Серед гостей не має бути представника РФ.

Президент Володимир Зеленський говорив, що за результатами заходу, зокрема, мають бути досягнуті домовленості щодо того, як змусити росіян рухатись до справедливого миру. Українська сторона припускала, що згодом будуть можливі переговори з РФ.

Вас також можуть зацікавити новини: