Російські військові тікають з Херсонської області / фото censor.net

Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський повідомив, що у російського угруповання в Херсоні практично не залишилося жодного шансу, тому що звідти військове командування тікає. Причина - в окупантів не залишилося жодного пункту постачання.

Як йдеться в сюжеті проекту FreeДом, якщо командири тікають з Херсона, відповідно, Путін втрачає поступово свій головний "трофей". 

"Це неприпустимо для Путіна політично. Командування пересунулося і продовжуватиме керувати безглуздим опором своїх солдатів. Я думаю, саме так будуть розвиватися події.  Віддати Херсон - це для Путіна колосальна психологічна і політична поразка. Набагато більша, ніж, власне, військові втрати", - наголосив російський публіцист і політик Андрій Піонтковський.

За його прогнозом, Путін чіплятиметься за Херсон до остаточного знищення всього російського угруповання. ЗСУ поки ще не потрібно поки йти в контрнаступ, його замінюють дистанційним знищенням баз постачання.

Раніше повідомлялося, що Збройні Сили України тримають під вогневим контролем всі напрямки і логістичні артерії окупантів на тимчасово окупованій території Херсонської області. На тлі ударів ЗСУ по командних пунктах РФ командування окупантів почало тікати на лівий берег Дніпра.

Вас також можуть зацікавити новини: