Резніков про паніку довкола "наступу" РФ: елемент інформаційної війни  / фото УНІАН, Анатолій Степанов

Віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає, що своїми натяками про широкий наступ Кремль має на меті лише посіяти паніку серед населення.

Про це він заявив в ефірі Свободи Савіка Шустера.

Читайте такожУ розвідці пояснили мотиви провокацій Росії на Донбасі

Він зауважив, що паніка є складовою гібридної війни. Українців міністр закликав не боятися і вірити в силу української армії.

«Те, що ми чуємо, це елемент інформаційної війни, що є елементом гібридної війни. Це створення цього можливого панічного настрою в суспільстві. Люди, не бійтеся, не буде війни. Україна не планує робити жодної відповіді на провокації. Але наша армія є сильною, вона боронить наш з вами мир», – відповів він.

Резніков ще раз наголосив, що Україна не відповідатиме на провокації з боку окупантів і не даватиме привід «або шанс отримати наступ з боку нашого північного сусіда».

Стягування Росією військ до кордону з Україною

  • 30 березня Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ зосередила вздовж кордону України і на тимчасово окупованих територіях 28 батальйонних тактичних груп, і під виглядом підготовки до навчань планує ще стягнути до 25 батальйонних тактичних груп, що створює загрози військовій безпеці нашої держави.
  • За даними ЗСУ, окупанти підсилюють передові підрозділи розвідувальними групами та снайперськими парами, проводять тренування особового складу із залученням інструкторів Збройних сил РФ. Також російсько-окупаційні війська тримають у готовності до застосування чергові підрозділи артилерії на певних напрямках, зокрема, у населених пунктах на окупованій території України.
  • 31 Березня The New York Times повідомила, що Росія стягує чотири тисячі військових до кордону з Україною.
  • Також з'явилося відео з ешелоном військової техніки, яку російські війська перекидають в окупований Крим по Кримському мосту.
  • Командування збройних сил США в Європі підвищило свою бойову готовність до найвищого рівня після відновлення бойових дій між російськими бойовиками та українськими військовими в Донецькій області на сході України.
  • У Пентагоні відреагували на стягування військ РФ до кордону з Україною. Там заявили, що стурбовані ескалацією російської агресії на сході України.
  • Також США зажадали від Росії пояснень через стягування своїх військ до кордону з Україною.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram