"Курт" зазначає, що спочатку російська армія поводилась в Україні як "стадо ідіотів". / скриншот

У російської армії добре виходить красти ідеї в Збройних сил України, бо самі не можуть нічого нормального придумати. Про це сказав герой із позитивним "Курт" з підрозділу KURT and COMPANY у складі 28-ї ОМБр імені Лицарів зимового походу в інтерʼю на Армія TV, відповідаючи на запитання з приводу еволюції російського солдата.

"Вся їх еволюція це все вкрасти у Збройних сил України. Це вся еволюція російської армії. Єдине, що в них додалось - це КАБи (керовані авіаційні бомби - УНІАН), які, якщо відверто, не вдається побороти. Але ми щось придумаємо, ми народ вигадливий. І Україна щось обов’язково знайде", – зазначив він.

При цьому розповів, що ворог вкрав в української армії ідею скидів з дронів, FPVішки, які придумали українці. За його словами, вся еволюція ворога зводиться до того, щоб дивитися на українців, переймати досвід і намагатися "впровадити в свою диряву армію, але в них ніколи так не вийде, бо вони не в себе вдома і воюють не в себе".

Відео дня

"Курт" розповів, що на початку вторгнення російської армії на територію України, ворог йшов "як стадо, м’яко кажучи ідіотів, які просто їхали і думали, що їм зараз будуть кидати квіти, а натомість їм люди кидали коктейлі Молотова, гранати".

За його словами, ворог нічого нового не приніс, атакує зараз на їх відтинку фронту тими ж "дебільними колонами". При цьому нагадав, що противник придумав танк-черепаху, ставить РЕБи на танки.

"Думають, що це їх врятує. Але є багато фішок, які зупиняють це все. Там, де стоїмо ми, побудовано ідеальну модель оборони, що показав бій напередодні", - сказав "Курт".

Він зазначив, що це було так само, як ідеально було звільнено Херсон.  

"Ми не понесли втрат, ми зробили так, щоб противник просто втікав. А найвища перемога на війні -  це коли ти противника змушуєш бігти, а не вступати з тобою в бій. Вони просто ломились, тікали. Кажуть, що відійшли на більш вигідні позиції. Це брехня. Вони залишили таку кількість техніки, трупів, боєприпасів після себе, що будь-яка армія НАТО позаздрила б тій техніці, яку вони нам "подарували", - наголосив він.

Війна в Україні - російські танки-черепахи

На початку квітня на фронті з’явилися російські танки з металевим дахом на корпусі та башті, які ще називають черепахами. Вони стали проблемою для ЗСУ, бо важко було їх знищувати FPV-дронами. 

Поки у ЗСУ не було іншої зброї крім дронів, росіяни використовували ці танки досить ефективно, але щойно США відновили постачання зброї, антидроновий захист танків росіян втратив свою ефективність. "Черепаший панцир" був помічений на Т-72, Т-80 і Т-62. 

У червні було повідомлення, що військові Збройних сил України захопили російський так званий "танк-сарай" або "танк-черепаху". Бійці з 22ОМБР затрофеїли танк "черепаху" та взяли в полон весь екіпаж.

Вас також можуть зацікавити новини: