Російські військові вчергове зазнали втрат та були змушені повернутися на свої позиції / фото t.me/mod_russia

Станом на 23 травня українські морські піхотинці продовжують виконувати завдання за призначенням у Кринках на лівобережжі Херсонської області та мають успіх. Про це Суспільному повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

Він стверджує, що попри численні спроби витіснити українських морпіхів з лівого берега, російські військові вчергове зазнали втрат та були змушені повернутися на свої позиції.

"Ситуація залишається контрольованою", - говорить Плетенчук.

Відео дня

Раніше українські військові паблики писали, що ЗСУ вийшли з Кринок, просунулися та перейшли на більш укріплену територію на лівому березі.

Війна в Україні - ситуція на Півдні

Раніше повідомлядлсь, що на півдні російська окупаційна армія змінила вектор величезного тиску - велика кількість атак на ЗСУ була здійснена у районі Кринок на Херсонщині. Про це повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук. За його словами, ворог значно посилив тиск у районі Кринок.

"На Кринки здійснюється величезний тиск, та вони його посилюють другу добу поспіль. 17 травня було 15 штурмів, позаминулої доби - 11, але всі вони безуспішні. Вони змістили трохи вектор прикладання сили. Раніше це було на Старомайорське. Там так само було близько 10 штурмів на добу, а вчора - чотири", - сказав Плетенчук.

Вас також можуть зацікавити новини: