Микола Маломуж поділився прогнозом щодо війни проти росіян на наступний рік / колаж з фото facebook.com/JointForcesCommandAFU та УНІАН

Генерал армії - екс-керівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж дав прогноз щодо війни нашої країни проти РФ на наступний рік.

Під час відповіді на запитання, чого можна очікувати на фронті наступного року, офіцер сказав виданню Obozrevatel, що, на його думку, "у 2024 році має настати наш момент істини". Співрозмовник додав, що для української держави це "критично важливо". "Не тільки для людей, які очікують перемоги, але і для того, щоб не дати Росії затягнути цей процес надовго, зміцнюючи свої позиції, нарощуючи ресурси. Що стосується Заходу, то це момент істини і для нього", - заявив Маломуж.

Офіцер зазначив, що західні держави повинні усвідомити, що російський диктатор Володимир Путін буде застосовувати все озброєння не тільки проти громадян держави, яка воює, а й загрожувати державам-членам НАТО, насамперед країнам Балтії, Польщі та Фінляндії. "А це вже перспектива великої конфронтації і глобальної війни", - додав колишній очільник СЗР.

Відео дня

Генерал підкреслив, що така загроза є конкретною мотивацією для закордонних партнерів Києва. "Це конкретна мотивація для наших зарубіжних партнерів. Парубки, ви вважаєте, що допомагаєте Україні? Ні. Ви захищаєте себе. Тому що в перспективі доведеться воювати вам самим... Щоб цього не сталося, давайте будемо об'єднуватися у всіх секторах. Давайте ви будете допомагати Україні не за залишковим принципом...", - поділився він.

Маломуж стверджує, що у союзників України точно немає пасивності. "...Є перспективи, є альтернативи. Я вважаю, що перспективи повного звільнення України є. Потрібно включити всі фактори, про які я сказав", - зазначив офіцер.

Чим закінчиться війна в Україні - який прогноз вже був озвучений

Колишній російський прем'єр-міністр Михайло Касьянов прогнозував, що війна в Україні закінчиться наприкінці наступного року. На його думку, українські воїни зможуть зробити прорив, і велика частина захоплених РФ територій буде звільнена.

Раніше радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк говорив, що не можна точно назвати період завершення повномасштабного протистояння з Росією. Подоляк заявив, що Київ буде абсолютно справедливо фіналізувати війну, і росіяни відчують весь той біль, який пережили громадяни української держави.

Вас також можуть зацікавити новини: