Неділя,
26 лютого 2017

Наші спільноти

У німецьких книгарнях вперше за 70 років знову можна купити Mein Kampf

Від сьогодні у книгарнях в Німеччині можна знову купити Mein Kampf Адольфа  Гітлера.

Книжный магазин, книги / shopuuu.ru
Книжный магазин, книги / shopuuu.ru

Як передає Польське радіо, наукову версію сумнозвісної книги перевидав Інститут новітньої історії (Institut für Zeitgeschichte – IfZ) в Мюнхені. Освітяни планують використовувати публікацію на уроках та лекціях з історії.

У Німеччині вперше з часів Другої світової перевидадуть Mein Kampf Гітлера"Написана Гітлером під час відбування покарання у в’язниці книга видана вперше після завершення Другої світової війни. Її ранню публікацію блокувала влада в Баварії, яка володіла наданими їй США авторськими правами на цей твір. Наприкінці минулого року ці права завершили свою дію. Аби випередити появу на ринку публікації без наукового коментаря, історики з IfZ підготували критичну версію книги", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що директор Інституту новітньої історії Андреас Віршінґ пояснив появу видання Mein Kampf науковою необхідністю. На його думку, книга Гітлера є одним із найважливіших джерел історії націонал-соціалізму. Критичне видання Mein Kampf має також, за його словами, "політично-моральну функцію", адже запобігає виникненню ситуації, коли на ринку після завершення дії авторських прав може з’явитися видання без відповідного коментаря.

Публікація складається з двох томів і налічує близько 2 тис. сторінок. Крім оригінального тексту, вона містить численні коментарі та примітки, котрі пояснюють історичний контекст та демаскують маніпуляції, до яких вдавався Адольф Гітлер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку