Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Дослідження: 46 мільйонів людей у світі перебувають у рабстві

Майже 46 млн осіб у 167 країнах світу живуть у сучасному рабстві.

рабство / credo-ua.org
Кількість сучасних рабів у світі порівняно з минулорічними даними зросла на 28% / credo-ua.org

Про це свідчать результати дослідження Global Slavery Index фонду Walk Free Foundation, передає українська редакція "Німецької хвилі". Ці люди є жертвами торгівлі людьми, примусової праці, сексуальної експлуатації тощо.

ООН назвала число рабів "Ісламської держави" в Іраку

Кількість сучасних рабів у світі порівняно з минулорічними даними зросла на 28%. Представники фонду пов'язують це з удосконаленням дослідницької методології. В рамках цьогорічного дослідження було проведено 42 тис. інтерв'ю.

Згідно з Global Slavery Index, найбільше сучасних рабів в Індії - 18,3 млн осіб. У цій країні поширеним є боргове рабство.

Велика кількість рабів проживає у Китаї, Пакистані та Бангладеш. Найбільший відсоток невільників до загальної кількості населення країни дослідники виявили у КНДР - 5% північних корейців залучені до примусової праці. Загалом в Азії нараховують 58% рабів світу.

Понад 1,2 млн осіб є жертвами рабства в Європі. Серед них - жертви торгівлі людьми, примусової праці та шлюбу і сексуальної експлуатації. 65% з них є громадянами ЄС, більшість - зі Східної Європи. 

Як зазначила виконавчий директор з глобальних досліджень організації Фіона Давид, зростання показників пов'язане також зі зростаючою міграцією. За її словами, мігранти стають все більш уразливими перед торгівлею людьми та кримінальною експлуатацією.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку