Лукашенко висловився про молодь / REUTERS

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в його країні є різна молодь: «і така, і сяка». З його слів, принаймні частина молодих людей потребує «перевиховання».

Читайте такожЛукашенко проголосував на президентських виборах в Білорусі (фото)

«Молодь, як я говорив, різна. І знаєте, якщо вже про молодь ... Ось я вчора приїхав в поле, і там працюють комбайнери. Комбайнери - це професори сільського господарства, а поруч з ними або донька, 17-18-19 років, або дружина, молодий екіпаж та інше, та інше. Або просто молоді хлопці працюють. Ну такі, які пивко, як я сказав, потягують тут в Мінську.

Знаєте, мені якось боляче стало за цих хлопців. Ці молоді хлопці, їм 25-30 років, подивитися на їх руки, зашкарублі такі, під нігтями вся чорнота. Я згадав, як колись працював в сільському господарстві. Вони сьогодні нам хліб прибирають! А ми тут ведемо балачки про якусь демократію, про те, що Мороз якусь затримали (начальника штабу суперниці Лукашенка Світлани Тіхановскої. - ред.), Ще чогось. Туди - в поле! На перевиховання», - цитує TUT.by заяву Лукашенка в спілкуванні з журналістами.

  • У неділю, 9 серпня, в Білорусі проходять президентські вибори. Дострокове голосування почалося ще 4 числа. Голосування закінчиться сьогодні о 20:00.
  • У передвиборний тиждень по всій країні проходили багатотисячні протести. Чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка опозиція звинувачує в переслідуванні опонентів. Він, своєю чергою, заявляє про недопущення "майдану".
  • Напередодні виборів в Білорусі під Мінськом затримали російських бойовиків ПВК Вагнера. У Лукашенка і це пов'язали з діяльністю опозиції.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram