Роспропагандисти нецензурно облаяли Сербію / Колаж УНІАН, скріншот, фото ua.depositphotos.com

На російському телебаченні під час ефіру пропагандиста Володимира Соловйова один з учасників передачі нецензурно облаяв Сербію через її військову допомогу Україні. Приводом для обурення стала публікація у Financial Times про те, що Сербія нарощує продажі боєприпасів на Захід, які в підсумку йдуть на оборону України.

Так, один з пропагандистів - Сергій Мардан - страшенно обурився цим фактом, і назвав країну "останньою кінченою шл***дрою".

"Ось Сербія після цієї новини для вас, як і раніше, є, там, братньою країною?... Чорт би їх всіх забрав цих братів… Те, що Сербія повела себе як остання кінчена шльо*дра, мені здається, тут навіть сперечатися нема про що", - заявив Мардан.

Водночас невдовзі після цього він у Телеграм вибачився перед сербами, при цьому зробивши спробу звинуватити у всьому "спільних ворогів".

"Пробачте мені брати-серби, за те, що повівся на провокацію наших спільних ворогів", - написав він.

Допомога від Сербії Україні - що відомо

Видання Financial Times писало, що з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році обсяг експорту боєприпасів із Сербії в Україну через треті сторони становив близько 800 мільйонів євро.

Як зазначав президент Сербії Олександр Вучич, Сербія не експертоує зброю ні в Росію, ні в Україну, "але в нас було багато контрактів з американцями, іспанцями, чехами та іншими. Що вони з цим роблять у кінцевому підсумку - це їхня робота".

Вас також можуть зацікавити новини: