У Дагестані горить синагога / Колаж УНІАН / Скриншоти

Депутат Державної думи РФ від Дагестану Абдулхакім Гаджієв заявив, що за нападами на Махачкалу і Дербент нібито можуть стояти спецслужби України і НАТО.

В ефірі пропагандистського телеканала "Россия-1" він назвав атаку на Дагестан відповіддю на "успіхи" російських окупаційних військ на фронті. "За цим можуть стояти спецслужби України і країн НАТО... Тому що ми розвиваємо успіх на "СВО" на всіх фронтах, а отже, ситуацію треба розгойдати всередині нашої країни", - сказав Гаджиєв.

Колишній генеральний директор "Роскосмосу" Дмитро Рогозін назвав такі заяви "рожевим туманом".

Відео дня

"Якщо ми кожен теракт, замішаний на національній і релігійній нетерпимості, ненависті та русофобії, списуватимемо на підступи України і НАТО, то цей рожевий туман призведе нас до більших проблем. У чужому оці смітинку бачимо, у своєму - колоди не розгледимо. А пора б", - написав він у Telegram.

Теракт у Дагестані

Сьогодні вдень стало відомо, що озброєні люди відкрили вогонь по синагозі і православному храму в місті Дербент. Пізніше був обстріляний пост ДПС у Махачкалі.

Згідно з останніми даними, активна фаза контртерористичної операції в Дербенті завершена, було вбито двох бойовиків. У МВС заявили, що в Махачкалі госпіталізували 16 осіб, зокрема 13 поліцейських.

ЗМІ пишуть, що було затримано главу Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова. Повідомляється, що двоє його синів брали участь у стрілянині.

Вас також можуть зацікавити новини: