У Німеччині попрощалися з убитою маленькою Валерією / фото facebook.com/Stadtverwaltung Döbeln

Убивство в Німеччині маленької українки Валерії продовжує залишатися в центрі уваги. Стало відомо, що в місті Дебельн пам'ять дитини на центральній площі вшанували майже 2 тисячі з близько 23 тис. жителів.

Люди принесли і м'які іграшки, квіти, свічки, а потім у небо запустили небо повітряні кулі. Було встановлено сцену і з неї виступав бургомістр Свен Лібхаузер, пише "Bild на русском" в Telegram. Батько вбитої дитини - 32-річний Роман, який не покинув Батьківщину і воює в лавах Збройних сил України, заборонив ховати дівчинку на території Німеччини.

Воїн сказав, що хоче приїхати за тілом дочки і поховати її на рідній землі. "Я хочу забрати дочку додому і поховати її тут, в Україні. Я не залишу її там", - поділився він із виданням. Журналісти дізналися, що чоловік найближчим часом має приїхати до Німеччини.

Відео дня

Важливі новини - сьогодні це варто знати про вбивство маленької українки в Німеччині

Мати, бабуся, Валерія та її сестра покинули Україну у 2022 році після вторгнення росіян на нашу землю і почали жити в Дебельні. Батько дівчинки Роман почав воювати проти загарбників, а потім через розлуку вони з дружиною розірвали шлюб.

Валерії було 9 років, коли вона зникла 3 червня, вирушаючи до школи. Її тіло знайшли в лісі через тиждень. Уже затримано головного підозрюваного у скоєнні вбивства - 36-річного громадянина Молдови, який раніше мав стосунки з матір'ю дитини. Підозрюваного затримали в Празі.

Вас також можуть зацікавити новини: