Стала відома остання надію РФ щодо війни проти України / фото REUTERS

Останньою надією влади Російської Федерації у війні з Україною є укладення перемир'я, яке потім можна дуже довго обговорювати.

Москві "дуже важливо залишити в зубах" хоч якийсь шматок території України для порятунку свого обличчя, розповів російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський в ефірі національного телемарафону.

За його словами, найближчим часом саме на цьому напрямку розгортатиметься російський "дипломатично-пропагандистський наступ".

"…Можна укласти перемир'я і потім дуже довго дипломатично обговорювати тощо. Це остання надія Москви…", - попередив експерт.

Нагадаємо, російські війська вдерлися на українську територію рано вранці 24 лютого. Влада РФ стверджує, що проводить в Україні "спецоперацію", зокрема, для "денацифікації" українців.

Ворог спочатку скидав бомби на військові об'єкти, а потім атакував і мирних людей, зокрема, в Києві, Чернігові, Херсоні, Харкові, Маріуполі, Миколаєві та Одесі.

Пізніше між Україною та Росією розпочалися мирні переговори, але вони ні до чого не привели.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що Києву не потрібне перемир'я з РФ, оскільки воно лише відтермінує нове протистояння.

Вас також можуть зацікавити новини: