Путін послав прем`єр-міністра в район Керченської протоки

19:00, 12 листопада 2007
Крым
0 0

Зустріч Януковича та Зубкова пройде завтра

Президент РФ Володимир ПУТІН доручив прем`єр-міністру РФ Віктору ЗУБКОВУ в зв`язку з важкими наслідками негоди в Керченській протоці терміново вилетіти на місце подій і розібратися в ситуації. Про це повідомляє ПРАЙМ-ТАСС.

"Вважаю за доцільне Вам виїхати на місце, щоб розібратися із ситуацією і вжити необхідних заходів", - сказав В.ПУТІН, приймаючи главу уряду сьогодні ввечері в Кремлі.

Глава держави також доручив прем`єр-міністру "зв`язатися з українськими колегами з тим, щоб погоджувати дії щодо мінімізації наслідків негоди в Керченській протоці для навколишнього середовища".

В.ЗУБКОВ повідомив, що має намір відправитися на місце подій у вівторок. "Я готовий вилетіти завтра і розібратися на місці в ситуації", - сказав прем`єр-міністр.

Він також висловив готовність разом із українськими колегами оцінити наслідки ситуації в Керченській протоці з тим, щоб разом вжити необхідних заходів.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Кабінету міністрів, прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ і прем`єр-міністр Росії Віктор ЗУБКОВ сьогодні в ході телефонної бесіди домовилися провести робочу зустріч в одному із районів, постраждалих від стихії. Зустріч пройде завтра.

Як повідомляв УНІАН, у неділю на південь від порту "Кавказ" на рейдовій стоянці під час шторму розламався навпіл танкер "Волгонефть-139", навантажений більше ніж 4 тис. тонн мазуту. На борту танкера перебували 13 членів екіпажа. В результаті аварії носова частина судна залишилася на якорі, а кормова частина з членами екіпажа почала дрейфувати. До вечора 11 листопада кормова частина танкера сіла на мілину в районі острова Коса Тузла. В результаті інциденту з танкера "Волгонефть-139" ніхто з людей не постраждав, але в Азовське море вилилося близько 1,3 тис. тонн мазуту.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter